FixBilgi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FixBilgi

FixBilgi Meydanina Hos Geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Real Madrid vs. GS

2 posters
YazarMesaj
requiem
ѕєνιує : 0
ѕєνιує : 0

Real Madrid vs. GS Empty
MesajKonu: Real Madrid vs. GS   Real Madrid vs. GS Icon_minitimeCuma Şub. 29, 2008 10:36 pm

realmadrid ekibi istanbula gelir ve mac saatine yakin stata girerler. Stata takimdan ayri gelen Ronaldo, takimin motivasonunun
cok düsük oldugunu görür, suratlar asiktir.
Ronaldo: Ne oldu neden yüzünüzgülmüyor ?
Takim: Ne olsun böyle boktan bir takimla oynamak zorunda kaldigmiz icin canimiz sikkin.
Ronaldo: Pekala cocuklar, hadi siz gidin Floryayi gezin. Ben tek basima sahaya cikar oynarim.
Takim cocuklar gibi sevinerek gider. Mac basladiktan 10 dakika sonra Realmadrid takimi stata döner. Skor : Galatasaray 0 :
realmadrid 1. Bu skoru gören futbolcular daha da bir keyiflenirler ve tekrar disaria cikarlar. Mac bittikten sonra stata
döndüklerinde
macin 1:1 bittigini görürler. Takim arkadaslari hemen Ronaldoya kosarlar ve onu coskuyla tebrik ederler. Ama Ronaldo
üzgündür.
ronaldo: Özür dilerim arkadaslar , sizi mahcup ettim.
Takim: Olur mu öyle sey. Sen koskoca bir takima karsi tek basina oynayip yenilmedin.
Ronaldo: Ama benim 12. dakikada kirmizi kart görmüs olmam gercekten benim icin utanc verici
ilayda
ѕєνιує : 11
ѕєνιує : 11

Real Madrid vs. GS Empty
MesajKonu: Geri: Real Madrid vs. GS   Real Madrid vs. GS Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 2:47 pm

eheheh Very Happy:D Laughing Laughing

Real Madrid vs. GS
1 sayfadaki 1 sayfası