FixBilgi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FixBilgi

FixBilgi Meydanina Hos Geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KuLLanım Dısı

YazarMesaj
BySezo
FixBilgi кυяυ¢u
FixBilgi кυяυ¢u
BySezo

KuLLanım Dısı Empty
MesajKonu: KuLLanım Dısı   KuLLanım Dısı Icon_minitimeC.tesi Mart 01, 2008 5:33 pm

Alışverişten sonra evine dönen kadın, kocasını yatakta genç ve güzel bir kadınla yakalayınca dehşete düşer. Ortalığı dağıtmaya kalkışacağı sırada kocası onu durdurur.
"..Şoyle açıklayabilirim..." der..
"Eve dönerken bu zavallı kızı gördüm. Çok yorulmuştu. Onu arabama aldım. Karnı da acıkmıştı, o yüzden onu eve getirdim ve senin buzdolabında unuttuğun rostoyu pişirdim. Kızın ayakkabıları delinmişti. Modası geçti diye artık giymediğin ayakkabılarından bir çift verdim ona. Üşümüştü, o yüzden sana doğum gününde aldığım fakat rengini beğenmediğin için hic giymediğin süveteri ona verdim. Kızın pantolonu parça parça olmuştu, artık senin kalçalarının sığmadığı bir pantolonunu da verdim. Tam çıkmak üzereyken bana
"Karınızın artık kullanmadığı başka birşey var mı bu evde?" diye sordu.. ve işte buradayız..'
https://fixbilgi.yetkin-forum.com

KuLLanım Dısı
1 sayfadaki 1 sayfası