FixBilgi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FixBilgi

FixBilgi Meydanina Hos Geldiniz...

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

(virszz)Tam 10 HACK aracı Denyo - Anti Rus - Deprem vss kullanımları içinde ++yorum+!

YazarMesaj
BySezo
FixBilgi кυяυ¢u
FixBilgi кυяυ¢u
BySezo

(virszz)Tam 10 HACK aracı Denyo - Anti Rus - Deprem vss kullanımları içinde ++yorum+! Empty
MesajKonu: (virszz)Tam 10 HACK aracı Denyo - Anti Rus - Deprem vss kullanımları içinde ++yorum+!   (virszz)Tam 10 HACK aracı Denyo - Anti Rus - Deprem vss kullanımları içinde ++yorum+! Icon_minitimePerş. Şub. 28, 2008 7:02 pm

+YORUMLARINIZI ESİRGEMEYİN ARKADAŞLAR+

...::: PAYLAŞIMLARIM YORUMLARA ORANLA ARTACAKTIR:::...

(İÇİNDE VİRÜS OLMAYAB HACK ARAÇLARI)
Arkadaşlar bunlar site hack araçlarıdır

kullanımları içlerindeki txt lerde mevcuttur

10 program veriyorum çoğu flood atıp kitlemeye yarıyor (3-5 kişi ve iyi bilgisayarlarla olunca sonuç kesin)

kısaca bahsedeyim yinede bir siteye aynı anda sitenin ''kaldıramayacağı kadar'' kişi girerse site donar kitlenir

bu programlar bunu sağlıyor dondurmanız gereken siteleri siz bilirsiniz zaten bizlere faydalı sitelere yapmazsınız sanırım

içinde açık yakalayıcı lar açık taratıcılar da mevcut kendinize wordlist yapıp açıkları taratabilirsiniz
bakın size bir de liste veriyorum en aşşağıda (foruma yazdım herkes görsün)

bunu temenni ediyorum ve programları zipe koyuyorum bir de görüntü vereyim!!

(virszz)Tam 10 HACK aracı Denyo - Anti Rus - Deprem vss kullanımları içinde ++yorum+! 7894re10
[i][u]
https://fixbilgi.yetkin-forum.com

(virszz)Tam 10 HACK aracı Denyo - Anti Rus - Deprem vss kullanımları içinde ++yorum+!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Anti-Rus 3.0